Nazywam się Magdalena Adamczyk , jestem protetykiem słuchu . Pracuje w samym centrum Gorzowa blisko naszej pięknej katedry w gabinecie protetyki słuchu Szema . Chciałabym pomagać swoim pacjentom powracać do świata dzwięków , by mogli cieszyć się podczas wspólnych spotkań z bliskimi . Bardzo lubię swoją pracę , ponieważ daje ogromny poziom satysfakcji z pomocy drugiemu człowiekowi . W wolnym czasie lubię czytać książki oraz spędzać czas z 12 letnim synem Piotrem.
W gabinecie firmy Szema zajmujemy się kompleksową obsługą pacjentów z niedosłuchami . Gabinet powstał w trosce o zdrowie osób zmagających się z ubytkiem słuchu o różnym stopniu zaawansowania . Zapewniamy pomoc począwszy od badania po dobór aparatów czy różnych akcesoriów . Zespół naszych protetyków dba od lat, by dobrany aparat dla pacjenta zapewnił mu jak najwyższą jakość słuchu oraz rozumienia mowy . Bo dobry słuch to prawdziwy dobrostan fizyczny i psychiczny.